Kimler için kayak akademisi?

KIMLER İÇİN KAYAK AKADEMİSİ

Sporcular icin

Sporcuların performanslarını daha ileri seviyelere taşımak icin gerekli olan; yapılan sporun çalıştırdığı kas grubuna uygun antrenman hazırlanmasıdır. Kayak akademisi buradan yola çıkarak dünya ve olimpiyat şampiyonlarının kullandığı simulator ve antrenman ekipmanı ile 12 ay boyunca kesintisiz antrenman yapmanıza imkan saglar. Sadece Kayak icin değil, bacak kas gruplarının gelişim ve antremanına önem veren tüm sporcular icin hizmetinizdeyiz.

 

Yetişkinler icin

 

Kayağın kısıtlı bir sürede yapılan spor olmasından dolayı akademimiz sıcak ve güvenli bir ortamda kayağı bütün yıla yaymayı ilke edinmiştir. Eğer kayak sporuyla ilk defa tanışacaksanız dağa çıkmadan önce akademimiz tarafından temin edilen kayak ekipmanları ve deneyimli hocalarımız eşliğinde bu spora kayak akademisinde merhaba demek size büyük avantaj sağlayacaktır. Eğer kayak seviyenizi bir üst dereceye taşımak ve kaslarınızı yeni sezona hazırlamak isterseniz yine akademi olarak sezon öncesi programlamızla hizmetinizdeyiz.

Çocuklar icin

 

Dünyada yapılan bilimsel araştırmaların sonucunda tüm olimpiyat şampiyonlarının  ortak özelliği kayak sporuna 3 ila 4 yaşlarında başlamış olmalarıdır. Bir Şaqmpiypn yetiştirmek istiyorum da deseniz Çocuğum olimpiyat şampiyonu olmasın bizimle beraber kaysın yeter de deseniz kayak akademisi olarak çocğunuzun gelişimine büyük katkıda bulunacak bu sporu sıcak ve güvenli bir ortamda öğretmeye talibiz.

Aileler icin

Diğer çoğu branşın aksine  kayak sporu ailecek beraber yapılabilen ve beraber yapıldığında zevk veren bir spordur. Eşinizi çocuğunuzu ya da her ikisini birden alıp gelerek kayak akademisinde ailecek bir sporu öğrenmenin zevkine ve tadına varın !